B.E.Service je spoľahlivým partnerom pre poskytovanie komplexnej služby facility managmentu v oblasti údržby a servisu obvodových plášťov a výplní stavebných otvorov u firemných aj individuálnych klientov.
 
S celoslovenskou pôsobnosťou ponúkame klientom údržbu a servis plastových a hliníkových okien, dverí, presklených fasád, obkladových systémov, karuselov a automatických dverí, svetlíkov a ďalších súvisiacich typov konštrukcií.
 
Našim poslaním je odbremeniť našich klientov prostredníctvom poskytovania služieb vysokej kvality. Vďaka individuálnemu prístupu si budujeme dlhodobé vzťahy, ktoré sú založené na proklientskom prístupe a vzájomnej dôvere. Našim hlavným cieľom je spokojný klient.
 
To čo najviac oceňujú naši zákazníci sú: rýchla reakcia na ich požiadavky, odborné posúdenie problému, návrh ekonomicky optimálneho riešenia a profesionálna realizácia.

Prečo realizovať údržbu a servis obvodových plášťov?

Od 90-tych rokov sa na našom území zrealizovalo množstvo objektov. Konštrukčné riešenie ich obvodových plášťov vznikalo na základe požiadaviek investorov a architektov v zmysle aktuálneho trendu vývoja nových produktov.
 
Avšak postupom času tieto produkty vplyvom užívania a pôsobenia poveternostných podmienok začínajú meniť svoje vlastnosti a tým zhoršujú požadovaný komfort.
 
Riešením okrem jednorázovej opravy je periodický servis, ktorý zabezpečí nielen stálu funkčnosť, ale aj zníži počet doposiaľ opakujúcich sa porúch.
 
Záručný a pozáručný servis
Údržba, oprava a servis PVC a AL okien, dverí, presklených fasád, obkladových systémov, karuselov a automatických dverí, tieniacej techniky, protipožiarnych a nepriestrelných konštrukcií, svetlíkov a zimných záhrad, výmena poškodených skiel...
 
Pre zabezpečenie požiadavky klientov sme schopní zrealizovať technickú obhliadku objektu, na základe ktorej vieme určiť konštrukčné prvky výrobkov a rozsah opotrebenia a poškodenia.
 
V prípade, že uvedený systém sa už nevyrába, vieme navrhnúť adekvátnu náhradu tak, aby bol výrobok plne funkčný a spoľahlivý.
 
Drobné úpravy existujúcich konštrukcií, doplnenie otváravých prvkov, doplnenie konštrukčnej výbavy kovania, oprava a zmena farebných povrchov profilov, úprava rastra rámových a fasádnych konštrukcií...

Formy údržby a servisu:

Výmena poškodených častí, oprava porúch
Posúdenie, technický návrh, cenotvorba a následná realizácia
Jednorázový servis
Technická obhliadka objektu, identifikácia jednotlivých systémov, návrh na rozsah servisu, identifikácia náhradných dielov, cenotvorba a následná realizácia vybraného rozsahu
Periodický servis
Konštrukčná špecifikácia všetkých prvkov, zoznam náhradných dielov (ND), zabezpečenie skladu ND, pohotovostný havarijný režim
 
Predaj náhradných dielov
Pre stálych klientov poskytujeme priamy predaj náhradných dielov. V prípade nutnosti zabezpečíme ich konštrukčnú identifikáciu v súlade s daným systémom tak, aby bola zachovaná funkčnosť jednotlivých konštrukcií.
 
Ako nezávislá spoločnosť nie sme viazaní na jeden systém, a preto vieme riešiť maximum požiadaviek. 
 
Naši dodávatelia pre jednotlivé komponenty sú overené spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou v stavebnom odvetví.
 
Plastové a hliníkové okná a dvere
Predaj a montáž PVC a AL konštrukcií
 
PVC a AL okná, dvere, sklopno–posuvné a posuvné systémy, presklené fasády a svetlíky, neštandardné riešenia pre privátnych klientov (nadrozmerné konštrukcie, oblúkové presklenia...)
 
Na požiadanie Vám spracujeme cenovú ponuku s návrhom profilového systému a technického riešenia, ktoré splní Vami požadované parametre.
 
Predaj a montáž doplnkov
Tieniaca technika:
Exteriérové a interiérové žalúzie, rolety, markízy, látkové a lamelové interiérové žalúzie a roletky, látkové fasádne tienenie, bambusové vnútorné žalúzie, slnolamy...
 
Siete proti hmyzu:
Pevné siete, otváravé siete na balkónové dvere, posuvné sieťky, rolo siete, zhrňovacie plisé siete...
 
Parapetné dosky:
Exteriérové hliníkové parapety v rôznych farebných odtieňoch RAL a drevo dekoroch, interiérové drevotrieskové, plastové parapety, werzalit, topalit...
 
Prvky bezpečnosti:
Uzamykateľné kľučky, prídavné zámky, obmedzovače otvárania, elektromagnetické kontakty, prístupové biometrické systémy, elektrické otvárače a pohony dverí, bezpečnostné cylindrické vložky, systém generálneho kľúča, bezpečnostné sklá...
 
Doplnky:
Samozatvárače, madlá, stavače krídla, dverné zarážky, čistiace zóny, tepelné clony, systémy odvetrania cez fasády a okná RWA

Referencie

Našimi zákazníkmi sú spoločnosti, ktoré pôsobia v oblasti facility managmentu, správcovia objektov, investorské a developerské spoločnosti a individuálni klienti.Administratívna budova BBC I.- V., Bratislava

Viac
Administratívna budova BBC I.- V., BratislavaObytný dom KOLOSEO, Bratislava

Viac
Obytný dom KOLOSEO, BratislavaAdministratívna budova SPP, Bratislava

Viac
Administratívna budova SPP, Bratislava

Partneri

Naši dodávatelia pre jednotlivé výrobky, komponenty a služby sú overené spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou v stavebnom odvetví.
Prostredníctvom nich sme schopní zabezpečiť takmer celú škálu jednotlivých prvkov pre servis, údržbu a opravu okien, dverí a fasád.
 
Profilové systémy:
SCHÜCO, HUECK-HARTMANN, REYNAERS, WICONA, HEROAL, ALUPROF, ALIPLAT, JANSEN, CORTIZO, ALUMIL, SAPA, THYSSEN,REHAU, SALAMANDER, VEKA, GEALAN, TROCAL a ďalšie
 
Systémy kovaní a príslušenstva:
SCHÜCO, HUECK-HARTMANN, SOBINCO, G-U, SIEGENIA, WINKHAUS, WICONA, ROTO, MACO, FAPIM, GEZE, DORMA, HOPPE, Dr.HAHN, CISA, ASSA ABLOY, NEMEF, FAB, HAUTAU, PLANET, BKW, WALA, AGB a veľa ďalších
 
Produkty skiel:
SAINT-GOBAIN, GUARDIAN INDUSTRIES, AGS Group, PILKINGTON, INTERPANE, GLASKO, SGP, JULICH GLASS a ďalšie
 
Automatické dverné systémy:
GEZE, Emos Alumatic
Novinky

Zarážajúce príčiny porúch obvodových plášťov na Slovensku

1.5.2018 bolo tomu presne 5 rokov čo sa naša spoločnosť začala systémovo venovať téme komplexnej údržby fasád. Aj keď z technologického hľadiska sa dá dosť jednoznačne definovať rozsah a postup potrebných servisných úkonov pre zabezpečenie dlhodobej funkčnosti jednotlivých konštrukcií, na začiatku naši klienti zväčša požadovali riešiť len aktuálne poruchy a havárie.

 

Náš zástupca v predstavenstve SAFM

Dňa 28.11.2017 sme sa zúčastnili ako riadny člen na valnom zhromaždení SLOVENSKEJ ASOCIÁCIE FACILITY MANAGEMENTU (SAFM).

Cieľom valného zhromaždenia bolo nielen vyhodnotenie predchádzajúceho obdobia, ale aj návrh novej stratégie a činností na rok 2018.

Za jedného z dvoch nových členov predstavenstva bol zvolený aj konateľ našej spoločnosti B.E.Service, spol. s r.o. Ing. Miroslav Kukla.

Týmto krokom sme dosiahli možnosť aktívne sa podieľať na formovaní a smerovaní FACILITY MANAGEMENTU na Slovensku. Konateľovi gratulujeme a zároveň želáme veľa síl a nápadov v novej funkcii.

Vitajte na našom novom webe!

Od roku 2013 neustále prinášame Vašim obvodovým plášťom nový, moderný a funkčnejší vzhľad. Teraz prišiel rad aj na nás. Zmenili sme logo, naša webstránka je modernejšia, prehľadnejšia a odráža ciele našej firmy. Rokmi overená kvalita našich služieb dostala modernejší vzhľad. Zákazníci oceňujú náš proklientský prístup a my si vážime dôveru, ktorú do nás vkladajú, preto kráčame s dobou.

Tak ako doteraz, sa môžete spoľahnúť na rýchle jednanie, odborné posúdenie a návrh riešenia, ktorý bude ekonomicky výhodný a bude spĺňať všetky Vaše požiadavky.

Osviežili sme náš vzhľad, aby sa Vám s nami komunikovalo lepšie. Sme modernejší, krajší, lepší! 

Blog

B.E.Service sa vracia do školských čias

Dňa 23.8.2019 sa firma B.E.Service vrátila do školských čias, keď sa aj za pomoci našich montážnych skupín rozhodla pomôcť základnej škole Jána Kupeckého v Pezinku pri výmene interiérových stien v jedálni.

B.E.Service podporuje telesne postihnutých športovcov

Dňa 28.9.2018 sme aj za pomoci spoločnosti Slovaktual a našich montážnych partnerov prispeli k výmene okien a dverí pre Slovenský zväz telesne postihnutých športovcov.

„Podeľme sa o úspech“

Už dlhodobo naša spoločnosť podporuje nadáciu Dobrá budúcnosť a nádej „Good Future and Hope.

B.E. Service, spol. s r.o.
E-mail: info@beservice.sk
Tel.: +421 917 052 476
 
Technické oddelenie: +421 918 781 288
 
Identifikačné údaje
Obchodné meno: B.E.Service, spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47 133 449
DIČ: 2023755844
IČ DPH: SK2023755844
 
Sídlo: Žikava č.202, 951 92
Kancelária Bratislava: Račianska 153, 831 54 Bratislava
 
Zodpovedný zástupca: Ing. Kukla Miroslav – konateľ spoločnosti
Štatutárny orgán: Konateľ
 
Registrácia: v Obchodnom registri OS v Nitre, odd. Sro, vl.č. 34145/N
 
Bankové spojenie
Banka: VÚB, a.s., Mlynské nivy 1, 829 90, Bratislava 25
Číslo účtu: 3132027153/0200
IBAN: SK74 0200 0000 0031 3202 7153